Strona Główna · Koszmarni Bohaterowie · Gify Grozy · Mistrzowie Gatunku · Creepy Pasta · Prawdziwi Zwyrodnialcy · Filmowe Ciekawostki · Nawiedzone · GalerieWtorek, Grudzień 18, 2018
Polub nas!


Najnowsze Wideo!

NAJNOWSZE ZWIASTUNY

"The Boy" Official Trailer / (2016) 

 "Las samobójców" / (2016)


"Goosebumps" / "Gęsia skórka" / 2015


 
Zapowiedzi - "Widzę, widzę".
Filmowe Zapowiedzi

Zapowiedzi - "Widzę, widzę".

Już za niecały tydzień do polskich kin trafi nowy horror. Światowa premiera była już w 2014 roku, więc niektórzy mogli już widzieć, jednak tych, którzy dopiero zamierzają obejrzeć zapraszam do zapowiedzi.

Dziesięcioletni bliźniacy, Lucas i Elias, spędzają wakacje w letnim domu. Ich matka wraca ze szpitala z twarzą owiniętą bandażami. Rozdrażniona, agresywna i obolała nie przypomina dawnej mamy, a chłopcy nabierają podejrzeń, że nie jest tą, za którą się podaje. 

 

CreepyPasta #1 - "Jeff the Killer"
Creepy Pasta

CreepyPasta #1 - "Jeff the Killer"

 

Wycinek z lokalnej gazety:

 „NIEZNANY ZŁOWIESZCZY MORDERCA DALEJ NA WOLNOŚCI.”

Po tygodniach niewyjaśnionych zabójstw, groźny i tajemniczy morderca wciąż powiększa liczbę swoich ofiar. Znaleziono jednak młodego chłopca, który twierdzi, że przeżył atak zabójcy i odważnie opowiada swoją historię...

"Miałem zły sen i obudziłem się w środku nocy." mówi chłopiec. ,,Zauważyłem, że z jakiegoś powodu okno było otwarte, chociaż pamiętam, że zamykałem je, zanim położyłem się spać. Wstałem więc z łóżka, żeby je zamknąć ponownie. W końcu wgramoliłem się z powrotem pod kołdrę i próbowałem zasnąć. To właśnie wtedy ogarnęło mnie dziwne uczucie, jakby ktoś mnie obserwował. Otworzyłem oczy i o mało nie wyskoczyłem z łóżka. Tam, w małym strumieniu światła wpadającym spomiędzy zasłon, zobaczyłem parę oczu.

Ronald DeFoe - morderstwo w Amityville.
Prawdziwi Zwyrodnialcy

Ronald DeFoe - morderstwo w Amityville.

Ronald DeFoe Jr. to masowy morderca, który w listopadzie 1974 roku zastrzelił swoich rodziców oraz czwórkę rodzeństwa. Maskara miała miejsce w małej miejscowości w hrabstwie Suffolk - w Amityville. Tak, w tym Amityville. 

Issei Sagawa - Kanibal celebryta.
Prawdziwi Zwyrodnialcy

Issei Sagawa - Kanibal celebryta.

Issei Sagawa urodził się w 1948 roku w Kōbe, w Japonii. Przyszedł na świat przedwcześnie i od pierwszych dni życia był niezwykle chorowity, słaby oraz wątły. Już w szkole podstawowej jego wygląd był obiektem żartów wśród rówieśników, a w miarę upływu czasu Issei stawał się coraz mniej atrakcyjny i coraz bardziej wyalienowany. 

Bestia z Bedburga - historia Petera Stübbe.
Prawdziwi Zwyrodnialcy

Bestia z Bedburga - historia Petera Stübbe.

Pod koniec XVI wieku w niemieckiej wiosce Bedburg zagościł strach, gdy w niejasnych okolicznościach zaczęły znikać kobiety, mężczyźni i dzieci. Przerażeni mieszkańcy wkrótce natrafili na ich martwe, rozszarpane ciała. Przez 25 lat bestia pozostawała nieuchwytna, zabijając 18 osób. Mieszkańcy nie wiedzieli, że ta przerażająca tajemnica miała jak najbardziej ludzkie oblicze, a morderca mieszkał wśród nich...

Mistrzowie gatunku (I) - Stephen King.
Mistrzowie Gatunku

Mistrzowie gatunku (I) - Stephen King.

 

Pragnę przedstawić Wam kilku, kilkunastu najlepszych przedstawicieli gatunku. Zaczniemy od mistrza! Przed Wami Stephen King. Jego biografię przytaczam za stroną stephenking.pl - najlepszego polsko języcznego portalu o tym wybitnym pisarzu!

Doświadczenia przedśmiertelne.

Doświadczenia przedśmiertelne.

Wszechświat jest pełen tajemnic, które stanowią wyzwanie dla naszej aktualnej wiedzy. Dziś przedstawimy Wam kilka historii, czy są prawdziwe sami zdecydujecie. Przypadki te wykraczają poza przeczucie lub intuicję. Oto tylko kilka przypadków z kilkudziesięciu opracowanych przez dr Bruce Greyson z Uniwersytetu Virginia.

 

Zobacz jak różnią się oryginalne plakaty filmowe od remake'ów.
Filmowe Ciekawostki

Różnice pomiędzy oryginalnymi plakatami filmowymi a plakatami ich remake'ów. 

 

Alexander 'Sawney" Bean - Głowa rodziny Kanibali!
Prawdziwi Zwyrodnialcy

Alexander 'Sawney" Bean 

- Głowa rodziny Kanibali!

 

 

Alexander "Sawney" Bean był legendarnym ojcem rodziny szkockich kanibali. Twierdzi się, że on, jego żona i ich 46 potomków zanim zostali złapani, zabili i zjedli ponad tysiąc osób.

Historia pojawia się w Newgate Calendar, katalogu przestępstw i przestępców, którzy przeszli przez więzienie Newgate w Londynie. Chociaż historycy nie wierzą w istnienie Sawneya Beana, jego historia stała się legendą, a zarazem atrakcją turystyczną w Edynburgu. 

Horrory, które sa luźno oparte na prawdziwych historiach.
Filmowe Ciekawostki

Kilka filmów, które są oparte na prawdziwych wydarzeniach. CZYTAJ WIĘCEJ...

10 najbardziej przerażających kanibali w historii.
Prawdziwi Zwyrodnialcy

Poznajcie 10 mięsożerców. Osoby z poniższej listy gustowały w mięsku, ludzkim mięsku.

Był poszukiwaczem złota, którego sława upowszechniła się wraz z czynem, którego dokonał w 1874 r. Właśnie wtedy wybrał się w góry Kolorado wraz z czterema towarzyszami. Z ekspedycji powrócił po dwóch miesiącach, ale już sam.  CZYTAJ WIĘCEJ...

Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
slodkiepiki 1 week
kristofen 3 weeks
Nemezis47 weeks
Fryderyk60 weeks
Michal_m0271 weeks
Across89 weeks
Lord Lunatyk93 weeks
Frankgor100 weeks
friekLer100 weeks
Szrama81813104 weeks

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie