Strona Główna · Koszmarni Bohaterowie · Gify Grozy · Mistrzowie Gatunku · Creepy Pasta · Prawdziwi Zwyrodnialcy · Filmowe Ciekawostki · Nawiedzone · GalerieWtorek, Grudzień 18, 2018
Polub nas!


Najnowsze Wideo!

NAJNOWSZE ZWIASTUNY

"The Boy" Official Trailer / (2016) 

 "Las samobójców" / (2016)


"Goosebumps" / "Gęsia skórka" / 2015


 
Fobie - Koulrofobia

Każdy z nas ma jakieś lęki. Jedni nie przepadają za podróżowaniem samolotami, inni wolą unikać ciemnych miejsc, zwłaszcza w samotności. Co jednak, jeśli spotykamy na swojej drodze Klauna, zwykłego gościa, przebranego w śmieszne ciuchy z pomalowaną twarza na jaskrawe kolory? Większość pewni się uśmiechnie, przypomi sobie jakies smieszne sceny, które widział w cyrku, inni chętnie strzelą fotkę z tym typkiem. Jednka jest wśród nas spora grupa ludzi, których na widok Klauna dopadną dreszcze. Tacy ludzie cierpią na Koulorofobię. A co to jest? Zapraszam do lektury!

Annabelle - poznaj historię nawiedzonej lalki.
Nawiedzone

 

W 1970 roku matka nabyła antyczną Raggedy Ann Doll ze sklepu hobbystycznego. Lalka była prezentem urodzinowym dla jej córki Donny, która przygotowywała się do zakończenia roku i studiowania pielęgniarstwa, mieszkała wtedy w małym mieszkaniu ze swoją współlokatorką Angie (również pielęgniarką). Zadowolona z lalki Donna usadowiła ją na łóżku jako dekoracja. Przez jakiś czas Donna i Angie zauważyły, że dzieje się coś bardzo dziwnego z tą lalką. Umiała ona poruszać się sama, z początku wykonywała drobne ruchy takie jak zmiana pozycji ale z upływem czasu jej ruchy stały się coraz bardziej zauważalne. Donna i Angie wracały do domu i znajdowały lalkę w zupełnie innym pokoju, niż ten, w którym ją zostawiły. Czasami lalka siedziała na kanapie ze skrzyżowanymi nogami i rękami rozłożonymi na oparciu, innym razem stała w pozycji pionowej, na wyprostowanych nogach, opierając się o krzesło w jadalni. Wiele razy Donna zostawiała lalkę na kanapie przed wyjściem do pracy, aby potem powrócić do domu i znaleźć ją w swoim pokoju leżącą na łóżku za zamkniętymi drzwiami.

Miejskie legendy (I)
Creepy Pasta

Historie popularne wśród Amerykanów, najczęściej przewijające się w akademikach czy wspólnotach studenckich. Poznaj kilka miejskich legend!

Zabawa w Chowanego

Rok 1975. Młoda para, oboje po 19 lat, decydują się po ukończeniu Szkoły Średniej wziąć ślub. Ojciec panny młodej był bardzo bogatym człowiekiem, więc mógł pozwolić młodej parze na huczne wesele. Po ślubie odbyła się impreza w wynajętej bardzo starej willi. Późno w nocy, gdy zostało już tylko 15 osób i wszyscy byli już pijani, pan młody wpadł na pomysł, aby zabawić się w chowanego. Wszyscy się pochowali a mężczyzna miał ich szukać. Po około 20 minut znalazł wszystkich o prócz swojej żony. Przez kilka godzin każdy szukał panny młodej, jednak nigdzie jej nie było. Zdenerwowany młodzieniec myślał, że żona chce mu wywinąć głupi żart. Dziewczyna jednak nie odnalazła się, Po kilku tygodniach daremnych poszukiwań zrozpaczony pan młody zdecydował ułożyć sobie życie na nowo. Trzy lata później starsza kobieta sprzątała strych w feralnej willi. Zaciekawił ją drewniany kufer stojący w rogu. Jednak, gdy go otworzyła jej oczom ukazał się przerażający widok. Wewnątrz znajdowały się zwłoki panny młodej. Jej usta były otwarte szeroko od wołania o pomoc. Historia bardzo popularna w rejonach Palm Beach, USA. Dziewczyna prawdopodobnie wchodząc do kufra przez przypadek zatrzasnęła pokrywę. Po kilku godzinach kobieta udusiła się. Ściany kufra były bardzo grube, więc wołania o pomoc nikt nie usłyszał.

Z jakiego to filmu (I)
GifyGrozy!

Paczka gifów z tytułami filmów z których pochodzą!

 

#1. Amityville 

Koszmarni Bohaterowie (I) - Freddy Krueger
Koszmarni bohaterowie

One, two, Freddy's coming for you.

Three, four, Better lock your door

Five, six, grab a crucifix.

Seven, eight, Gonna stay up late.

Nine, ten, Never sleep again....

Freddy od początku był skazany na zły los. Jego matką była zakonnica Amanda Krueger, która pracowała w szpitalu psychiatrycznym z niebezpiecznymi przestępcami. Kiedy pewnej nocy została przypadkowo zamknięta w szpitalnej wieży razem z obłąknymi, Ci dopuścili się na niej wielokrotnie brutalnych gwałtów, owocem czego był chłopiec...

Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
slodkiepiki 1 week
kristofen 3 weeks
Nemezis47 weeks
Fryderyk60 weeks
Michal_m0271 weeks
Across89 weeks
Lord Lunatyk93 weeks
Frankgor100 weeks
friekLer100 weeks
Szrama81813104 weeks

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie